ВОЛИНЬ ІСТОРИЧНА
День 1. 13-30 ч. — виїзд з Дніпропетровська. Потягом Дніпропетровськ — Трускавець
День 2. 06-00 ч. – прибуття у Тернопіль. Виїзд на екскурсійний маршрут.
Почаїв– це один з найвідоміших духовних центрів, що відомий далеко за межами України комплексом Почаївською Лаврою ХУІ-ХІХ ст. У Лавру щороку з’їжджаються тисячі паломників. Титул Лаври присвоювався найвідомішим чоловічим монастирям. На території колишнього СРСР є лише чотири: дві в Росії і дві в Україні (Києво-Печерська і Почаївська Лавра).
Обід
Над Кременцем височіє гора Замкова (Бона), вершину якої доповнюють руїни замку ХІ ст. У центрі міста знаходяться Миколаївський собор і Богоявленський монастир. У Кременецькому ліцеї свого часу працювали відомі вчені: літературознавець Евзебіуш Словацький – батько поета Юліуша Словацького, правознавець Олександр Міцкевич – брат Адама Міцкевича та ін.
У Вишнівці знаходиться палацовий комплекс з парком ХУІІ-ХУІІІ ст., у парку біля палацу була вимощена шахівниця, на якій один з роду Вишневецьких грав своїми підневільними селянами у шахи. Цей палац також славиться тим, що у ньому народився засновник першої січі на Хортиці Байда-Вишневецький, у церкві брала шлюб Марія Мнішек з Лжедмитрієм.
Збараж цікавий замком XVII ст., який під Визвольної війни 1648 – 1654 рр. у 1649 р. штурмували війська під проводом полковника Морозенка та Бернардинським монастирем XVII ст., що знаходиться в центрі міста. Зараз у замку знаходиться музей, у якому зібрано озброєння тих часів, є можливість спуститися у підземелля.
Повернення в Тернопіль.
Від’їзд додому.
День 3. 11-50 ч – прибуття до Дніпропетровська
У вартість входить: проїзд у потягу , харчування згідно програми, супровід та екскурсійне обслуговування, організаційні послуги, страхування
У вартість не входить: вхідні квитки (орієнтовно 35 грн./особа)
* Для відвідування Лаври жінки повинні обов’язково мати хустки і спідниці, чоловікам заборонений вхід у майках і шортах.