ВОЛИНЬ ІСТОРИЧНА

День 1.  13-30 ч. — виїзд з Дніпропетровська. Потягом Дніпропетровськ — Трускавець

 

День 2.   06-00 ч. – прибуття у Тернопіль.  Виїзд на екскурсійний маршрут.

Почаїв– це один з найвідоміших духовних  центрів, що відомий далеко за межами України комплексом Почаївською Лаврою ХУІ-ХІХ ст. У  Лавру щороку з’їжджаються  тисячі паломників. Титул Лаври присвоювався найвідомішим чоловічим монастирям. На території колишнього СРСР є лише чотири: дві в Росії і дві в Україні (Києво-Печерська і Почаївська Лавра).

     Обід

Над  Кременцем височіє гора Замкова (Бона), вершину якої доповнюють руїни замку ХІ ст.  У центрі міста знаходяться  Миколаївський собор і  Богоявленський монастир.  У Кременецькому ліцеї свого часу працювали відомі вчені: літературознавець Евзебіуш Словацький – батько поета Юліуша Словацького, правознавець Олександр Міцкевич – брат Адама Міцкевича та ін.

У Вишнівці знаходиться палацовий комплекс з парком ХУІІ-ХУІІІ ст., у парку біля палацу була вимощена шахівниця, на якій один з роду Вишневецьких грав своїми підневільними селянами  у шахи.  Цей палац також славиться тим, що у ньому народився засновник першої січі на Хортиці Байда-Вишневецький, у церкві брала шлюб Марія Мнішек з Лжедмитрієм.

    Збараж цікавий замком  XVII ст., який під Визвольної війни 1648 – 1654 рр. у 1649 р. штурмували війська під проводом полковника Морозенка та Бернардинським монастирем XVII ст., що знаходиться в центрі міста. Зараз у замку знаходиться музей, у якому зібрано озброєння тих часів, є можливість спуститися у підземелля.

Повернення в Тернопіль.

Від’їзд додому.

 

День 3.   11-50 ч – прибуття до Дніпропетровська

 

 

У   вартість входить: проїзд у потягу , харчування згідно програми, супровід та екскурсійне обслуговування, організаційні послуги, страхування

У вартість не входить: вхідні квитки (орієнтовно 35 грн./особа)

 

* Для відвідування Лаври жінки повинні обов’язково мати хустки і спідниці, чоловікам   заборонений вхід у майках і шортах.

×

×