Почаївська святиня

 

День 1. — виїзд з Дніпропетровська. Потягом Дніпропетровськ — Трускавець

День 2. – прибуття у Тернопіль. Виїзд на екскурсійний маршрут.

У Почаєві відвідування Лаври і Свято-Духівського скиту. Щоліта сюди з усіх куточків України та зарубіжжя з’їжджаються на багатотисячні прощі. Титул Лаври присвоювався найвідомішим чоловічим монастирям. На території колишнього СРСР є лише чотири: дві в Росії і дві в Україні (Києво-Печерська і Почаївська лавра).

Обід.

Окрім відвідування Лаври програма включає відвідування інших паломницьких і екскурсійних місць, одним із яких є легендарна Божа гора, відома чудесним об’явленням Божої Матері. Тут паломники при сходженні залишають на пам’ять хустинки або стрічки, прив’язуючи їх до дерева.

Бажаючим оздоровитись цілющою мінеральною водою пропонуємо купальні св. Анни, які відомі своїми цілющими властивостями. Купальні зручно і по сучасному облаштовані на місці, де вода витікає з джерела і протікаючи попід церквою утворює невеличку водойму.

Пропонуємо відвідати релігійні та історико-архітектурні пам’ятки стародавнього Кременця: Богоявленський жіночий монастир, Ліцей, руїни замку на Замковій горі.

Повернення у Тернопіль. Від’їзд додому.

День 3. – прибуття до Дніпропетровська

У вартість входить: проїзд у потягу , харчування згідно програми, супровід та екскурсійне обслуговування, організаційні послуги, страхування

×

×