«Канікули по-львівськи»

Програма туру:

День перший. Зустріч групи представником фірми на з/д вокзалі

Перше знайомство з містом розпочнеться з автобусно — оглядової екскурсії «Львів – перлина Європи»  — прекрасна можливість познайомитися з історичними пам’ятками, багатством та різноманітністю архітектурних стилів XIVXX ст. Храм св. Єлизавети; собор св. Юра, Львівська  Політехніка, національний Університет  ім.  І. Франко, унікальні архітектурні ансамблі центральної частини Львова.

Собор Святого Юра – який без перебільшення є перлиною Львова, яка має величезну релігійну, мистецьку та суспільну вагу. А також є головною святинею Української Греко-Католицької Церкви . Високий Замок — це найвища гора Львова, де з висоти пташиного польоту зможете насолодитись панорамою міста. І наостанок, ми відвідаємо найстаріший некрополь Східної Європи, музей надгробної скульптури під відкритим небом — Личаківський цвинтар.

Поселення  в готель (згідно правил готелю).

Вирушаємо на пішохідну екскурсію «Чарівний Львів» (пр.Свободи, Костел Єзуїтів, Вірменський квартал, Домініканський собор, Аптека-музей, вежа Ратуші, Арсенал), під час якої ви поринете у подорож таємничими підземеллями Аптеки-музею «Під чорним Орлом». Тут ви зможете відчути себе справжніми алхіміками…А зовсім неподалік вас закличе «у гості» старовинна зброярня – єдиний в Україні  музей зброї «Арсенал» — оборонна споруда XVI ст. Експозиція побудована за видом, місцем та часом виготовлення зброї, у ній представлені зразки холодної та вогнепальної зброї, елементи військової форти, колекція посуду із зображенням зброї та колекція військових орденів. Музейні експонати представляють понад 30 країн світу!

 Обідо-вечеря .

Вільний час. Пропонуємо відвідати аквапарк «Пляж», що є найбільшим критим аквапарком на території західної України або факультативно відвідати торгово-розважальний комплекс «Кінг-Крос-Леополіс», де на Вас чекає ковзанка, кінокомплекс «Планета Кіно ІМАХ», боулінг та інші розваги (за додаткову оплату).

Повернення в готель. Ночівля.

День другий.

Сніданок.

Вирушаємо на екскурсію «Золота підкова Львівщини».

Маршрут включає відвідання трьох замків, кожен з яких не схожий на попередній.

Золочівський замок збудований у першій третині 17 ст., як оборонна фортеця. В`їздова вежа, Китайський палац — унікальна пам»ятка архітектури, таких палациків налічується лише три в Європі (Сан-Сусі, Петергоф, Золочів), великий житловий палац творять прекрасну ренесансну гармонію. Впродовж віків замок — фортеця, королівська резиденція, панська садиба, тюрма, навчальний заклад. Нині Золочівський замок — музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї.

 Виїзд в село Підгірці. У Підгірцях захоплює своєю красою та величчю Підгорецький замок, і ,ніби-то , переносять відвідувачів у буремне XVII століття, коли відомі архітектори Андре дель Аква та Гійом де Боплан, на замовлення тодішнього коронного гетьмана Станіслава Конецпольського, створили цей архітектурний шедевр. Сталося це протягом 1635 — 1640 років. Замок був виконаний як зразок поєднання імпозантного палацу з бастіонними укріпленнями і свого часу вважався одним з кращих палацово-замкових комплексів Європи. Він має форму квадрата, сторона якого дорівнює приблизно 100 метрів. На кутах розташовані п»ятикутні бастіони . Саме тут проходили різні частини «Марлезонського балету» і саме сюди Д»Артаньян діставив підвіски від герцога Бекінгема. Фільм став справжнім блокбастером. Десятки (а можливо і сотні) мільйонів глядачів співпереживали героям фільму і були впевнені, що це середньовічна Франція.

 І на останок Олеський замок — видатна пам’ятка архітектури і історії XIII-XVIII ст. Понад шість століть стоїть він на високому пагорбі, свідок і учасник багатьох подій, що навічно увійшли в історію. По-різному складалася доля замку протягом довгого його існування. Був він тверинею і воїном, що до останньої змоги відстоював свою незалежність; був він бранцем, за володіння яким змагались королі; був він розкішним палацом, наче королівською резиденцією з притаманною їй пишністю, пихою і злочинністю; був він бунтарем, що виношував плани свого визволення. І тепер, коли рідна земля, до якої навіки і міцно приріс, стала вільною, перетворений на пам»ятку і служить своєму народові як скарбниця його історії й культури, як втілення його високого духу й таланту.

Повернення до Львова (орієнтовно 18:00)

Обідо-вечеря. Вільний час. Нічліг.

Сніданок.

Виселення з готелю. Залишаємо речі в камерах зберігання.

Пішохідна екскурсія «Вулицями старого Львова». Спочатку Ви попадете в легендарне серце Львова – площу Ринок. Колись тут жили королі, князі, в 1939 році велась торгівля, а сьогодні цей музей під відкритим небом, з будинками різних стилів та епох.

Оскільки у Львові завжди проживало багато представників різних національностей – це відобразилось на його історії. Заглянемо ми і в древній Вірменський, строгий Русинський квартали і барвистий Єврейський квартал.

Пропонуємо Вам піднятись на високу оглядову площадку Львова – міську Ратушу (за додаткову оплату – 10 грн), звідки весь Львів проглядається як на долоні.

Ви зможете відвідати «Копальню кави», де побачите як видобувають кавові зерна під землею, готують їх по особливих рецептах, а також зможете купити для себе справжню львівську каву. Далі солодка сторінка нашого міста «Майстерня шоколаду» — тут Вам продемонструють як виливають шоколадні вироби. Ринок сувенірів «Вернісаж» зачарує Вас різноманітністю сувенірів, де кожен може вибрати для себе що завгодно.

Далі наш маршрут пролягає серед найбільших архітектурних творінь Львова – Латинський собор, Домініканський собор, Успенський собор, Вірменська церква. Після чого, ми здійснимо променад по проспекту Свободи, починаючи від пам’ятника Адаму Міцкевичу. Закінчимо променад, або як прийнято говорити у Львові — «шпацеру», біля прекрасного театру Опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

 

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

— автобусна оглядова екскурсія;

екскурсійне обслуговування на об’єктах відвідування;

— проживання (2 ночі);

— 2 сніданки;

— 2 обідо-вечері;

— трансфер.

— медичне страхування

— проізд в плацкартному вагоні, ком.збір, резервування квмтків,постіль в поізді

— входи в об’єкти відвідування оплачуються додатково:

Одеський замок – дор. 20 грн.,дит.5 грн;

Підгорецький замок – дор.10 грн.дит.5 грн;

Золочівський замок – дор.20 грн, дит. 5грн.

Личаківський цвинтар – дор. 15 грн,дит. 10грн.

— Аквапарк ( дор. – 160 грн, діти (ріст до 150 см -145 грн);

— камери схову – 15 грн.

— додаткове харчування

 

×

×