Полтава – Харків + аквапарк

1 день

Виїзд з Дніпропетровська автобусом о 08.00. Прибуття в Полтаву. Оглядова екскурсія містом. Це славетне затишне та романтичне місто, оспіване класиками мистецтва. «Духовний центр України» вражає пейзажами та дихає давньою історією (з ІХ ст.!), але розвивається по-європейськи культурно. На нас чекає архітектурний ансамбль Круглої площі, Хрестовоздвиженський монастир, Іванова гора, садиба І. Котляревського, символ міста – Пам’ятник полтавській галушці… Сфотографуємося?  А потім ще відвідаємо справжніх полтавських галушок з українським борщем! Обід. Екскурсія в Музей дальньої та стратегічної авіації — унікальний авіаційний музей просто неба – гордість Полтави. На майданчику встановлено легендарні літаки-ракетоносці, винищувачі, макети авіаційних бомб різних калібрів, які використовувались у дальній авіації. У вас буде унікальна можливість побувати всередині літака, сісти за штурвал. Хто ж в дитинстві не мріяв бути космонавтом або відважним пілотом?  Екскурсія в легендарний Музей історії Полтавської битви. У залах представлені понад вісім тисяч творів мистецтва, зброї, нагород, прапорів, обмундирування, а також особисті речі самого Петра I, його сподвижників. Тут можна побачити своїми очима події, які відбувалися під час запеклої битви, оскільки в музеї встановлена ​​діорама. А продовженням цієї історії буде вечірня екскурсія «Міфи і факти поля Полтавської битви», що проводиться за участю арт-студії Ю. Матвєєва. Екскурсія починається на полі Полтавської баталії біля відновленого редуту, включає театралізоване дійство (реконструкцію фрагменту бою), по завершенні — вогняне «фаєр-шоу». Ось така в нас у цей день насичена програма!  Вечеря. Заселення в готель «Турист» (www.touristpoltava.com.ua). Вільний час. Нічліг.

2 день (29.10)

Сніданок. Виїзд в Харків – місто, що поєднує в собі глибоке історичне коріння, довершені пам’ятки християнства та атмосферу сучасного мегаполісу. Ви ніколи там не були? Безліч цікавих скульптур, театри, музеї, собори, затишні парки, «Скрипаль на даху», альтанка-фонтан «Дзеркальний струмінь» та інші символи міста… На вулицях можна зустріти казкових героїв (Айболита, Крокодила Гену, Іллю Муромця), екзотичних тварин (бізона, шимпанзе чи зелену жабку в білу горошинку) та навіть завмерлого студента-програміста  Оглядова екскурсія містом триватиме із зупинками та фотопаузами. Обід. Відпочинок в аквапарку «ДЖУНГЛІ» (орієнтовно 3 години) – водні розваги на всі смаки! Це найбільший в Україні критий аквапарк, який подарує величезну кількість позивних емоцій. Він задумувався як затишний куточок тропічної природи з масою водних атракціонів та басейнів. Тут можна побачити повну імітацію тропічного ландшафту та його флори: водоспади, ріки, потічки, рослини, фрагменти скель і «залишки» давніх цивілізацій майя й ацтеків – храмів, пірамід, культових скульптур… Система клімат-контролю відтворює тропічну атмосферу: температура повітря й води близько 270 С та вологість екваторіальних широт. Давайте перевіримо професійно?.. І не забудьте про купальні приладдя Від’їзд і прибуття орієнтовно о 21.00.

В стоимость входит: транспортное обслуживание по всему маршруту, обед, проживание, входные билеты в аквапарк, экскурсионное обслуживание, услуги гида, мед.страховка.

×

×